• Altın Grafik

Euro TL hesaplaması

Euro avrupa birliği kurumları tarafından kullanılan ve birçok ülkenin oluşturduğu Euro bölgesinin para birimidir. Veriler Euro’nun 2022 yılı itibariyle günde 350 milyondan fazla Avrupalı tarafından kullanıldığını göstermiştir. Ek olarak dünya genelinde 200 milyondan fazla insan bu para birimine sabitlenmiş para birimlerini kullanmaktadır.

Euro TL Hesaplama

€ işaretiyle gösterilir ve ABD dolarının ardından dünyada en büyük ikinci rezerv para olma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda en çok kullanılan ikinci para birimidir. 1 € 18.20 Türk lirasına denk gelmektedir.

Euro’daki değişiklikler ve diğer para birimlerinin güncel oranlarına ulaşmak için kullanabileceğiniz https://euro.tlkur.com internet sitesi sizlere yardımcı olacaktır.

Euro dolar karşısında son birkaç ay içerisinde gerileyerek son yılların en düşük seviyesini görmüştür. Yıllar sonra dolar/euro paritesi 1'in altına düşerek, dolar euro'dan daha değerli bir para birimi olmuştur.

TLkur.com üzerinden piyasalar üzerindeki son gelişmeleri takip edebilir ve dünyada geçerli olan para birimlerinin farklı ülkelerin para birimlerine olan karşılığını görebilirsiniz. Türkiye ve yabancı ülkeler olmak üzere Merkez Bankasının verileri kullanılarak hazırlanan ve tüm döviz kurlarını anlık değişimlerle takip edebileceğiniz bu internet sitesi üzerinde ayrıca döviz hesaplama uygulamasını da kullanabiliyorsunuz. Bu uygulama ile birlikte kullanacağınız para biriminin bir başka para birimine olan değer karşılığını öğrenmeniz çok kolay. Sitemizin alt yapısının sağlam olması, verilerin anlık olarak paylaşılmasını da beraberinde getirmektedir. Sizlerde borsadaki inişli çıkışlı faaliyetleri ve döviz oranlarını canlı takip etmek için sitemizden yararlanabilirsiniz. Güncel verileri zamanında paylaşarak sizlere yardımcı olmayı amaçlayan TLkur.com, son zamanların en çok tercih edilen döviz takip ortamı olarak bilinmektedir.

Almanya, Fransa gibi ülkelerde yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız için Türkiye ziynet altınlarının Euro bazlı fiyat sayfası hazırlanmıştır. Aşağıdaki bağlantıyla; çeyrek altın, 22 ayar bilezik gramı gibi altın çeşitlerinin Euro fiyatlarını anlık güncellenen verilerle saniye saniye görebilirsiniz.
Altin Fiyatlari Euro


Döviz kurlarını para çevirilerini 24 saat takip etmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

1 Euro kaç Türk Lirası?
1 Sterlin kaç Türk Lirası?
1 Dolar kaç Türk Lirası?
Yükleniyor...
Grafiği Değiştir:
Yükleniyor...
Grafiği Değiştir:
Altın fiyatları bugün güncel olarak altingrafik.com adresinde.
Sitemizde, altın kurları, döviz kurlarını, forex çapraz kurları anlık takip edebilir ve grafikler üzerinde analizler yapabilirsiniz.Bugün Bugün 16:10
Tarsus 2023-08-16 10:12
İzmir 2023-08-15 11:45
Kütahya 2023-08-10 12:07
Gaziantep 2023-08-10 12:04
Muratpaşa 2023-08-10 12:04
Nizip 2023-08-08 10:26
Çorum 2023-07-31 15:34
Çanakkale 2023-07-28 15:28
Osmaniye 2023-07-27 14:42
Tokat 2023-07-25 16:51
Ordu 2023-07-21 15:01

Altın fiyatlarını en güncel bir şekilde siz yatırımcılara ulaştırmak için hazırlanan altingrafik.com'da günlük olarak en güncel altın fiyatlarını; kapalıçarşı, serbest piyasa, kuyumcu ve bankaların altın fiyatlarını takip edebilirsiniz. Altingrafik.com aracılığıyla; avrupada yaşayanlar için ülkemiz ziynet altınlarını Euro kuru cinsinden takip edebilirsiniz.
Altın piyasası en güncel verileri sitemizde yer almaktadır. Ülkemizde kullanılan altın çeşitlerinden; gram altın, çeyrek altın, yarım ve tam altın ayrıca bunların yanı sıra ziynet cumhuriyet altını ve Osmanlı altınları olarak bilinen Hamit altın ve Reşat altın fiyatlarını altingrafik.com'da takip edebilirsiniz. Ziynet altınlara ek olarak genellikle bilezik yapımında kullanılan; 22, 18 ve 14 ayar altının gram fiyatlarını da günlük olarak takip edebilirsiniz.

Altingrafik.com'da güncel altın fiyatlarının yanı sıra döviz takibini de anlık olarak yapabilirsiniz. Ülkemizde en yaygın olarak takip edilen; dolar, euro, sterlin, riyal, frank ve diğer bütün önemli kurları anlık olarak döviz sayfamızda takip edebilirsiniz.

Altın ve döviz dışında sitemizde; güncel olarak altın piyasasını yakından ilgilendiren haberleri takip edebilir ve uzman analizlerini okuyabilirsiniz.
Altingrafik.com aracılığıyla, piyasa verilerini en hızlı, güncel, günlük ve anlık olarak takip edebilirsiniz. Ülkemizde yatırımı yapılan ziynet eşyası altınların en güncel fiyatlarını, döviz kurlarını, uluslararası piyasada altına yön veren serbest piyasa ons altın fiyatını; tamamını grafiklerle beraber takip edebilirsiniz.
Altın Fiyatları | Gram Altın Grafiği | Döviz Kurları